شما اینجا هستید: خانه » درباره من » چرا من ؟!

چرا طراحی سایت حسین زاده

مطمئناً برای شما سوال پیش خواهد آمد که چرا از بین این تعداد شرکت‌های طراحی سایت باید با تیم طراحی سایت حسین زاده کسب‌وکار خود را پیش ببرم. این سوال ممکن است برای همه‌کسانی که قصد دارند با ما همکاری داشته باشند، به وجود بیاید. بنابراین این سوال قطعاً برای ما دور از انتظار نخواهد بود. ما با استفاده از نمونه کار هایمان خود را به شما اثبات کرده‌ایم. تیم طراحی سایت حسین زاده از ابتدا در کنار شما خواهد بود، ایده‌های شمارا بررسی می‌کند و درنهایت در جلسه‌ای برای اجرایی شدن آن‌ها به بحث و گفتگو می‌پردازیم.

سابقه کاری و تجربه

از مهم‌ترین عوامل اعتماد مشتریان ما میزان سابقه کاری ما می‌باشد. بیش از 10 ها پروژه موفق درزمینه‌های مختلف تجربه‌ی ما را دوچندان کرده است که مسلماً از آن در ادامه‌ی راهمان استفاده خواهیم کرد.
تیم طراحی سایت حسین زاده از سال 94 در حوزه وب مشغول به فعالیت می‌باشد. ما در این راه با بسیاری از تکنولوژی‌های مورداستفاده در طراحی سایت آشنا شده‌ایم و با استفاده از به‌روزترین تکنولوژی‌ها اقدام به طراحی وب سایت می‌کنیم.

قرارداد حرفه‌ای

یک قرارداد کاملاً حرفه‌ای برای هر طراحی وب سایت نوشته خواهد شد. این قراردادها را بعد از انجام هر پروژه به‌روز کرده‌ایم و اکنون قراردادهایمان به‌گونه‌ای است که حقوق کارفرما و پیمانکار به‌طور کامل رعایت می‌شود و هیچ‌گونه شک و شبه ای شمارا آزرده خاطر نخواهد کرد.

احساس مسئولیت

موردی که بسیار در آن حساس هستیم، از یک خانواده بودن است. مادامی‌که وب سایت شما رشد کند، مسلماً تیم طراحی سایت حسین زاده رشد خواهد کرد؛ چراکه وب سایت شما یکی از نمونه کار های ما خواهد بود.
بنابراین احساس مسئولیت بالا نسبت به تک‌به‌تک ِ وب سایت های طراحی‌شده، در تیم ما وجود خواهد داشت و تا به نتیجه نرسیدن آن سایت دست از تلاش بر نخواهیم داشت.

مواردی افزون بر سایت

بعد از طراحی وب سایت برای مجموعه‌تان ما به دنبال پیشرفت بیشتر برای شما عزیزان هستیم. ازاین‌رو مواردی همچون خدمات بهینه‌سازی وب سایت، گرافیک، بازاریابی اینترنتی، شبکه‌های اجتماعی و غیره را برای شما با تخفیف قابل‌توجهی درنظر خواهیم داشت.

پشتیبانی و آموزش

بعد از به اتمام رسیدن تمامی مراحل طراحی وب سایت برای شما به مدت 2 ماه پشتیبانی رایگان را برای شما تدارک دیده‌ایم. چراکه ممکن است در این مسیر غریبه باشید و دست به اقداماتی بزنید که برای سایت شما چندان مناسب نباشد. پس در این 2 ماه علاوه بر این‌که پشتیبانی سایت شمارا انجام می‌دهیم، آموزش استفاده از وب سایت خودتان را برایتان آماده می‌کنیم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید