شما اینجا هستید‌:‌‌ 
پشتیبانی سایت + آموزش استفاده از وب‌سایت ⭐

پشتیبانی سایت وردپرس

در دنیای تجارت الکترونیک، امروزه سایت‌ها اهمیت بسیار زیادی برای کسب‌وکارها دارند و مدیران کسب‌وکارهای مختلف با سایت‌های خود سعی می‌کنند تا مشتریان بی‌شماری را برای خود به‌دست آورند.
البته باید به این موضوع توجه داشت که یک سایت برای آن‌که بتواند به بهترین شکل ممکن به فعالیت خود ادامه داده و مشتریان بالقوه را تبدیل به مشتریان بالفعل کند، نیاز است تا مدیریت کاملی بر روی آن صورت گیرد و در صورت بروز مشکل با سرعت بسیار زیادی مشکلات برطرف شود. در همین راستا پشتیبانی سایت اهمیت فوق‌العاده‌ای پیداکرده است و یکی از مهم‌ترین کارها در حوزه طراحی و نگهداری یک سایت در این بخش به شمار می‌رود.

برخی از مشتریان

پشتیبانی سایت حسین زاده

شما می توانید فرآیندهای پشتیبانی سایت خود را به گروه ما سپرده و با خیال راحت شاهد باشید که تمامی فرآیندها به نحو احسن انجام می پذیرد. با سپردن پشتیبانی سایت به تیم ما می توانید نظاره کنید که به بهترین شکل ممکن بخش های مختلف سایت شما توسط تیم حرفه ای و متخصص ما پشتیبانی می شود. در ادامه شما را با مهم ترین خدمات پشتیبانی آشنا خواهیم کرد.

بی‌شک امروزه محتوا اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد و کاربران از طریق محتوا است که جذب یک سایت شده و سپس به دنبال استفاده از خدمات و یا محصولات یک کسب‌وکار می‌روند. درواقع تولید محتوا ارزش افزوده‌ای است که مدیران یک کسب‌وکار به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

در همین راستا تیم ما سعی کرده تا با تولید محتوای تخصصی و بارگذاری آن بر روی سایت، به بهترین شکل ممکن به بهبود وضعیت سایت ازنظر محتوایی و سئو کمک کند. تمامی محتوای تولیدشده توسط تیم ما اختصاصی و یونیک بوده و به نحو احسن می‌تواند کاربران را جذب سایت شما کند.

با توجه به رشد گوشی‌های هوشمند و تبلت ها، ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن سایت نیز اهمیت فوق‌العاده‌ای پیداکرده است. سایت شما باید به نحوی طراحی شده باشد که در هنگام نمایش در صفحات کوچک‌تر نیز همچنان قالب خود را حفظ کرده و دفرمه نشود تا کاربر بتواند به‌راحتی از سایت شما بازدید کند.

سؤالات پرتکرار در رابطه با طراحی سایت شرکتی

اگر تابه‌حال سایت شرکتی خود را طراحی نکرده‌اید، ممکن است پس از مطالعه این مطلب، سؤالات بسیار زیادی در شکل در ذهن شما شکل گرفته باشد، به همین دلیل در این بخش به سؤالات شما پاسخ خواهیم داد.

به‌طور دقیق نمی‌توان زمان مشخصی را برای طراحی سایت شرکتی اعلام کرد و هر سایت با توجه به طراحی ظاهری و امکانات مدنظر کارفرما، ممکن است مدت‌زمان طراحی و توسعه به‌اندازه مختلفی طول بکشد. تیم طراحی ما سعی کرده تا تمامی این فرآیندها را سرعت بخشیده و همین‌طور کیفیت بالا را در دستور کار خود قرار دهد. بااین‌حال برای طراحی سایت شرکتی می‌توان زمان تقریبی ۲۰ الی ۳۰ روز را در نظر گرفت.

امروزه در دنیای برنامه‌نویسی به‌هیچ‌عنوان محدودیت وجود ندارد و اگر شما قصد طراحی سایت شرکتی با امکانات اختصاصی را دارید، می‌توانید هر ویژگی که مدنظرتان دارید را سفارش داده تا ما به سایت شما این ویژگی‌ها را اضافه کنیم. شما حتی می‌توانید در طراحی ظاهری سایت خود، قالب‌های کاملاً اختصاصی را سفارش داده و از سوی دیگر بخش‌هایی را به سایت خود اضافه کنید که تابه‌حال نمونه مشابهی برای آن در فضای اینترنت وجود نداشته است.

پشتیبانی وب‌سایت خود را به ما بسپارید
تیم پشتیبانی ما آماده است تا به‌منظور بهبود عملکرد سایت، به شما مشاوره داده و به نحو احسن انجام فرآیندهای مربوط به پشتیبانی سایت را برعهده گرفته و آن را انجام دهد.

فرم درخواست مشاوره رایگان، هماهنگی یک جلسه کاری، و یا درخواست خدمات

تنها کافی است که اطلاعات خود را در کادرهای مشخص‌شده وارد کنید.

سجاد حسین زاده

بعد از پر کردن فرم‌های رو به رو، در اسرع وقت با شما تماس خواهم گرفت

sajjadhosseinzadeh1997 @gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *