طراحی سایت شرکتی

یک سایت شرکتی می‌تواند موارد بسیار زیادی را در داخل آن به نمایش گذارد و اطلاعات مختلفی را به کاربران ارائه دهد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به امکان قرار دادن محصولات و خدمات در سایت اشاره کرد. کاربری که از سایت شما بازدید می‌کند، می‌تواند به محصولات و خدمات شما دسترسی پیداکرده، اطلاعات و مشخصات آن‌ها را مطالعه، تصاویر آن را مشاهده و درنهایت قیمت محصول یا خدمت دسترسی پیدا کند.

افتخار همکاری با مجموعه‌های زیر را داشته‌ایم.

مزایای طراحی سایت شرکتی

ایجاد یک سایت شرکتی در وهله اول باعث افزایش اعتبار در کسب‌وکار شما شده و سبب می‌شود تا مشتریان با اعتماد بیشتری به سراغ شرکت شما بیایند. درواقع این وب‌سایت‌ها بستری هستند که می‌توانند به بهترین شکل مشتریان بالقوه را جذب خود کرده و آن‌ها را به سمت شرکت شما هدایت کنند. طراحی سایت شرکتی این امکان را در اختیار افراد می‌گذارد تا بتوانند به‌صورت شبانه روزی و در هرروز هفته به اطلاعات و امکانات مربوط به دسترسی داشته باشند و همین موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا در هرزمانی که هستید، بدون محدودیت مکانی بتوانید کاربران بسیار زیادی را به خود جذب کنید. به‌صرفه بودن طراحی سایت شرکتی نکته دیگری است که باید به آن توجه داشت، زیرا اگر بخواهیم این روش تبلیغ را با سایر روش‌های تبلیغاتی نظیر تلویزیون، بیلبورد و… مقایسه کنیم، هزینه طراحی سایت شرکتی بسیار به صرفه‌تر خواهد بود و همین موضوع باعث می‌شود تا بتوان از یک سایت به‌عنوان بهترین نوع تبلیغات و بازاریابی استفاده کرد.

نقش ِ داشتن یک سایت در بازار رقابتی

در فضای اینترنت، امروزه شرکت‌های بسیار زیادی فعالیت دارد و اکثر این شرکت‌ها نیز حضور پررنگی را به در این فضا دارند. به همین دلیل اگر شما از فضای اینترنت فاصله گرفته و آن را فراموش کنید، ممکن است به‌راحتی حجم بسیار زیادی از مشتریان خود را از دست بدهید. شما می‌توانید با ایجاد یک سایت، در وهله اول خود را وارد فضای اینترنت کرده و پس‌ازآن با انجام کارهای گوناگون و اضافه کردن امکانات خاص در سایتتان، از سایر رقبا پیشی گرفته و امکانات تازه‌ای را در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

هدف از طراحی سایت شرکتی

شما می‌توانید با طراحی سایت شرکتی به اهداف مختلفی دست پیدا کنید که این اهداف عبارت‌اند از:

شما می‌توانید در سایت شرکتی خود علاوه بر معرفی محصولات، امکان خرید اینترنتی را فراهم کنید. وجود چنین امکانی باعث می‌شود تا کاربران بتوانند به شکل سریع و آسانی محصولات شمارا خریداری کرده و به‌راحتی از این محصولات استفاده کنند.

نکات کلیدی و مهم طراحی سایت شرکتی

تیم طراحی سایت شرکتی ما با توجه به رزومه و نمونه کارهای حرفه‌ای خود، می‌تواند بهترین گزینه برای همکاری با شما باشد. تجربه تیم ما به شما کمک می‌کند تا با خیال آسوده فرآیند طراحی سایت شرکتی خود را به ما سپرده و درنهایت خروجی مطلوبی را دریافت کنید. ما سعی کرده‌ایم تا در هنگام طراحی سایت شرکتی، نکات مربوط به آن را در نظر گرفته و ویژگی‌ها و امکانات مهم را در هریک از سایت‌ها اعمال کنیم. در این بخش قصد داریم تا شمارا نیز با این نکات آشنا کرده و در رابطه با هر یک توضیحاتی را بیان کنیم.

اگر قصد دارید تا یک سایت شرکتی حرفه‌ای و فوق‌العاده جذاب داشته باشید، به‌هیچ‌عنوان نباید به دنبال قالب‌های آماده‌باشید. تیم طراحی ما با ارائه قالب‌های اختصاصی این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید با توجه به نوع برند و کسب‌وکار خود، یک قالب اختصاصی که در طراحی آن اصول روانشناسی در نظر گرفته‌شده است، داشته باشید تا بتوانید از این قالب نهایت استفاده را کنید.

بهینه‌سازی سئو سایت شرکتی

کاربران پیش ازآن‌که محصول یا خدمتی را خریداری کرده و یا از آن استفاده کنند، در اینترنت جستجو کرده و سعی می‌کنند تا فرآیند موردنظر خود را از طریق این فضا انجام دهند. اکثر کاربران نیز از موتورهای جستجو مثل گوگل برای رسیدن به هدفشان استفاده می‌کنند، به همین دلیل توجه به سئو اهمیت بسیار زیادی دارد در سئو است که باعث می‌شود تا کاربران در هنگام جستجوی یک کلمه کلیدی خاص، به سایت شما در صفحه اول گوگل دسترسی پیدا کنند. 

موارد بسیار زیادی بر روی سئو سایت تأثیر گذار است اما ازجمله کارهایی که در بخش طراحی می‌تواند به شما کمک کند تا سئو سایتتان به بهینه‌ترین شکل ممکن باشد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

به هر میزانی که در طراحی سایت شما استانداردها و قواعد صحیح برنامه‌نویسی رعایت شود، موتور جستجو گوگل سایت شمارا به‌عنوان یک سایت مفید و باارزش تلقی می‌کند و رتبه بسیار خوبی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

امکانات یک سایت شرکتی حرفه‌ای

برای اینکه بتوانید یک سایت شرکتی حرفه‌ای داشته باشد، لازم است تا امکانات مختلفی را برای آن در نظر گرفته و در سایت خود این امکانات را اضافه کنید. از مهم‌ترین امکانات یک سایت شرکتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • وجود صفحه درباره ما
 • وجود صفحه تماس با ما با داشتن اطلاعاتی مثل آدرس، دفتر مرکزی، دورنگار، شماره تماس ایمیل و…
 • وجود صفحات مربوط به محصولات شرکت با داشتن اطلاعاتی مثل تصاویر، توضیحات محصول، قیمت و…
 • قابلیت درج نظر در رابطه با هر محصول
 • گالری محصولات و خدمات شرکت
 • گالری تصاویر شرکت
 • بخش خرید اینترنتی و امکان سفارش آنلاین محصولات
 • چندزبانه بودن و امکان استفاده از زبان انگلیسی در سایت
 • وجود بخش اخبار شرکت
 • ایجاد بخش مقالات
 • طراحی صفحه دستاوردها و اهداف شرکت

شما می‌توانید با توجه به نیاز خود هر یک از این امکانات را در هنگام طراحی سایت شرکتی سفارش داده تا این امکانات بر روی سایت شما اعمال شود.

سؤالات پرتکرار در رابطه با طراحی سایت شرکتی

اگر تابه‌حال سایت شرکتی خود را طراحی نکرده‌اید، ممکن است پس از مطالعه این مطلب، سؤالات بسیار زیادی در شکل در ذهن شما شکل گرفته باشد، به همین دلیل در این بخش به سؤالات شما پاسخ خواهیم داد.

به‌طور دقیق نمی‌توان زمان مشخصی را برای طراحی سایت شرکتی اعلام کرد و هر سایت با توجه به طراحی ظاهری و امکانات مدنظر کارفرما، ممکن است مدت‌زمان طراحی و توسعه به‌اندازه مختلفی طول بکشد. تیم طراحی ما سعی کرده تا تمامی این فرآیندها را سرعت بخشیده و همین‌طور کیفیت بالا را در دستور کار خود قرار دهد. بااین‌حال برای طراحی سایت شرکتی می‌توان زمان تقریبی 20 الی 30 روز را در نظر گرفت.

امروزه در دنیای برنامه‌نویسی به‌هیچ‌عنوان محدودیت وجود ندارد و اگر شما قصد طراحی سایت شرکتی با امکانات اختصاصی را دارید، می‌توانید هر ویژگی که مدنظرتان دارید را سفارش داده تا ما به سایت شما این ویژگی‌ها را اضافه کنیم. شما حتی می‌توانید در طراحی ظاهری سایت خود، قالب‌های کاملاً اختصاصی را سفارش داده و از سوی دیگر بخش‌هایی را به سایت خود اضافه کنید که تابه‌حال نمونه مشابهی برای آن در فضای اینترنت وجود نداشته است.

سوالات پر تکرار طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی خود را به ما بسپارید

شما می‌توانید به‌راحتی از طریق فرم تعبیه‌شده در زیر اطلاعات خود را وارد کنید تا و سفارش طراحی سایت شرکتی خود را به ثبت برسانید. در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت و پیرامون کار با شما صحبت‌هایی را خواهیم داشت.
سفارش طراحی سایت

فرم درخواست مشاوره رایگان، هماهنگی یک جلسه کاری، و یا درخواست خدمات

تنها کافی است که اطلاعات خود را در کادرهای مشخص‌شده وارد کنید.

سجاد حسین زاده

بعد از پر کردن فرم‌های رو به رو، در اسرع وقت با شما تماس می‌گیریم

Email
sajjadhosseinzadeh1997@gmail.comPhone: 0938 71 81 420

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *