شما اینجا هستید: خانه » خدمات » طراحی وب سایت حرفه‌ای » طراحی سایت فروشگاهی + آموزش استفاده از آن وب‌سایت ⭐

طراحی سایت فروشگاهی

قبول کنیم یا نه، تجارت‌های سنتی دیگر تمام شده‌اند. یکی از مهم‌ترین انواع قالب‌های فعالیت اقتصادی در اینترنت، ایجاد سایت فروشگاهی است. شما با ایجاد یک سایت فروشگاهی می‌توانید کسب‌وکار خود و تجارتتان را به اینترنت منتقل کنید و در آن به فعالیت‌های خود ادامه دهید.
<br>
شما عزیزان می‌توانید برای سفارش طراحی سایت فروشگاهی خود روی دکمه زیر کلیک نمایید.​

افتخار همکاری با مجموعه‌های زیر را داشته‌ایم.

مزایای ایجاد فروشگاه اینترنتی

ایجاد فروشگاه اینترنتی مزایای بسیار زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما می‌توانید با طراحی سایت فروشگاهی فعالیت خود را به شکل نوینی در اینترنت انجام دهید. در این بخش قصد داریم تا شمارا با مزایای طراحی سایت فروشگاهی آشنا کرده و بیان کنیم که چگونه با استفاده از اینترنت می‌توانید، فعالیت‌های اقتصادی خود را رشد داده و از تجارت‌های محدود در زمان و مکان فاصله بگیرید.

  • عدم محدودیت مکانی: زمانی که شما یک فروشگاه فیزیکی در منطقه‌ای دارید، کسب‌وکار شما محدودیت مکانی دارد و بی‌شک حجم بسیار زیاد و عمده‌ای از مشتریان شما از محله‌های اطرافتان می‌باشند اما زمانی که خود را وارد اینترنت می‌کنید درواقع در یک دهکده جهانی هستید که به شما این امکان را می‌دهد تا از سراسر جهان مشتریان بالقوه را به‌دست آورید. این نداشتن محدودیت مکانی کسب‌وکارهای بسیار زیادی را جذب خودکرده است و باعث شده تا عمده تجار و فعالان اقتصادی کسب‌وکارهای فیزیکی خود را رها کرده و با طراحی سایت فروشگاهی فعالیت در فضای اینترنت را برگزینند.
  • عدم محدودیت زمانی: کسب‌وکار سنتی شما به‌هیچ‌عنوان ۲۴ ساعته باز و فعال نخواهد بود و شما در بهترین حالت نیز نمی‌توانید در تمامی ساعات شبانه‌روز به فعالیت‌های کاری خود مشغول باشید، اما زمانی که طراحی سایت فروشگاهی خود را شروع می‌کنید، ماجرا کاملاً متفاوت است زیرا یک سایت می‌تواند به‌صورت ۲۴ ساعته در شبانه‌روز و در طول هفت روز هفته برای شما مشتری جذب کند. این ویژگی و مزیت به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید محصولات خود را در تمامی لحظات به فروش برسانید و خدماتتان را به مشتریان ارائه دهید. اگر به دنبال آن هستید تا کسب‌وکار خود را ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته فعال نگه‌دارید، می‌توانید با طراحی سایت فروشگاهی به این هدف بسیار مهم دست پیدا کنید.

ویژگی‌های طراحی سایت فروشگاهی حرفه‌ای

برای آن‌که سایت فروشگاهی شما حرفه‌ای و درجه‌یک باشد، لازم است تا ویژگی‌های بسیار مهمی در آن وجود داشته باشد. تیم طراحی سایت فروشگاهی ما با توجه به این ویژگی‌ها سعی کرده تا خدماتی را به مشتریان ارائه دهد که شما به بهترین شکل ممکن بتوانید از سایت فروشگاهی خود استفاده کنید و از ویژگی‌های آن بهره مند شوید. در این بخش قصد داریم تا شمارا با این ویژگی‌ها آشنا کرده و بیان کنیم که در صورت سپردن طراحی سایت فروشگاهی خود به ما، از چه امکاناتی می‌توانید بهره‌مند شوید.

4 ویژگی برتر یک سایت فروشگاه اینترنتی حرفه‌ای

یکی از مهم‌ترین مواردی که در طراحی سایت فروشگاهی باید به آن توجه داشت، زیبایی ظاهری، امکانات اختصاصی و تناسب این دو بخش با نوع کسب‌وکارتان و مخاطب هدف تجارتتان است. بسیاری از کسب‌وکارها مخاطبین خاصی دارند که باید در طراحی سایت به آن‌ها توجه بسیار یادی داشت. به‌عنوان‌مثال ممکن است حجم بسیار زیادی از مخاطبین یک کسب‌وکار آشنایی آنچنانی با فضای اینترنت نداشته باشند و نتوانندبه درستی از فروشگاه‌های اینترنتی استفاده کنند. برای این دسته از کسب‌وکار باید فروشگاه اینترنتی را طراحی کرد تا مخاطبین بتوانند به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کرده و فرایندها موردنیاز خود را انجام دهند. این شیوه طراحی اختصاصی می‌تواند به بهینگی و کارایی سایت شما کمک چشم‌گیری کند.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باید در طراحی سایت فروشگاهی مدنظر قرارداد واکنش گرا یا ریسپانسیو بودن یک سایت است. واکنش گرا بودن یک سایت به این معنی است که زمانی که شما سایت فروشگاهی را در صفحه نمایشگرهای کوچک مثل موبایل یا تبلت مشاهده می‌کنید، نباید با مشکل به‌هم‌ریختگی صفحه فروشگاه اینترنتی مواجه باشید، بلکه باید طراحی سایت به شکلی صورت گیرد که در صفحات کوچک موبایل و تبلت نیز همچنان سایت بهترین شکل ممکن نمایش داده شود و شاهد به‌هم‌ریختگی بخش‌های مختلف سایت نباشیم. اگر چنین اتفاقی بیافتد بی‌شک تجربه کاربری، کاربرانی که سایت شمارا در صفحات کوچک مشاهده می‌کنند، دچار مشکل خواهد شد و آن‌ها سایت شمارا سریعاً ترک خواهند کرد.

سؤالات پرتکرار در رابطه با طراحی سایت فروشگاهی

اگر تابه‌حال سفارش طراحی سایت فروشگاهی نداده‌اید، ممکن است سؤالات مختلفی در ذهن شما شکل‌گرفته باشد که قصد داریم تا در این بخش به این سؤالات نگاهی انداخته و به آنها پاسخ دهیم.

این‌که طراحی سایت فروشگاهی چقدر زمان خواهد برد بسیار متغیر است و نمی‌توان مقدار دقیقی برای آن تعیین کرد. سایت شما با توجه به امکانات مدنظرتان و طراحی ظاهری آن ممکن است بین ۳۰ تا ۴۰ روز زمان نیاز داشته باشد تا طراحی و ساخته شود، اما شما می‌توانید با استفاده از سایت‌های طراحی سایت آماده، سرعت فرآیندهای طراحی سایت را کوتاه کنید. اما باید به این نکته هم توجه داشت که این کار باعث می‌شود تا سایت شما مشابه بسیاری از سایت‌های موجود در سطح اینترنت شود. که این می‌تواند ازلحاظ سئو رتبه سایت شمارا پایین بکشد و واضح است که این کار اصلاً حرفه‌ای نیست. پس بهتر است کمی حوصله به خرج دهید تا خروجی مطلوب و یک سایت فروشگاهی حرفه‌ای را به شما تحویل دهیم.

یکی از سوالاتی که همواره افرادی که به دنبال طراحی سایت فروشگاهی هستند، می‌پرسند این است که باید برای ایجاد یک سایت فروشگاهی چه مبلغی هزینه کرد؟ در پاسخ باید گفت که این موضوع نیز به امکانات و قالبی که مدنظرتان است بر می‌گردد و به هر اندازه‌ای که بخواهید سایت خود را حرفه‌ای و اختصاصی کنید به همان اندازه لازم است تا برای توسعه سایت خود هزینه کنید. البته در این بخش نیز شما می‌توانید به شکل خاصی در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید اما کیفیت سایت شما به نسبت سایت‌های اختصاصی، پایین‌تر خواهد بود. درنتیجه اگر به دنبال آن هستید تا یک سایت درجه‌یک، بی‌نظیر و فوق‌العاده داشته باشید، لازم است تا تمامی امکانات، طراحی و ویژگی‌های سایت شما به شکل اختصاصی ایجاد شود. بااین‌حال می‌توانید از باکس قیمت‌ها، قیمت سایت فروشگاهی خود را تعیین کنید.

مطمئناً امروزه که شاهد رشد فضای اینترنت و کسب‌وکارهای اینترنتی هستیم، وجود یک سایت و فروشگاه اینترنتی حرفه‌ای برای موفقیت یک کسب‌وکار امری ضروری است. کافی است تا به برندهای مطرح دنیا نگاهی بیندازید و ببینید حتی آن‌ها نیز باوجوداین که دارای جایگاه خاصی در حوزه‌های خود هستند، بازهم رو به فضای اینترنت آوردند و سعی می‌کنند تا از این فضا به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.

سوالات پر تکرار طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی خود را به ما بسپارید

 اگر شما نیز قصد دارید تا در کسب‌وکار خود موفق شوید، بهتر است همین حالا فعالیت در فضای اینترنت را آغاز کرده و طراحی سایت فروشگاهی خود را به ما بسپارید.
همین حالا فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پیرامون کار شما صحبت‌هایی را داشته باشیم.
سفارش طراحی سایت

فرم درخواست مشاوره رایگان، هماهنگی یک جلسه کاری، و یا درخواست خدمات

تنها کافی است که اطلاعات خود را در کادرهای مشخص‌شده وارد کنید.

سجاد حسین زاده

بعد از پر کردن فرم‌های رو به رو، در اسرع وقت با شما تماس می‌گیریم

Email
sajjadhosseinzadeh1997@gmail.comPhone: 0938 71 81 420