طراحی سایت پزشکی

با گسترش روزافزون اینترنت، امروزه افراد برای پیدا کردن هر پاسخ و اطلاعاتی، در ابتدا آن را در اینترنت جستجو می‌کند و سعی می‌کنند تا به‌سرعت به پاسخ اطلاعاتی که به آن احتیاج دارند، از این طریق پیدا کنند. اطلاعات پزشکی نیز از این قاعده مستثنا نبوده و افراد برای کشف بیماری‌های خود سعی می‌کنند تا در ابتدا علائم و نشانه‌های بیماری را در اینترنت جستجو کرده و روش‌های درمان آن را نیز از همین طریق پیدا کنند.

عموماً سایت‌هایی که در حوزه غیرتخصصی فعالیت می‌کنند، برای پیدا کردن اطلاعات معتبر نیستند و وب‌سایت پزشکی بهترین گزینه برای افرادی به شمار می‌رود تا برای پیدا کردن اطلاعات در رابطه با بیماری خود از طریق این سایت‌ها اقدام کرده و حتی با پزشکان خود ارتباط اینترنتی برقرار کنند.

در این مطلب قصد داریم تا شمارا با سایت پزشکی و اهمیت طراحی آن آشنا کرده و به شما بهترین روش برای طراحی سایت پزشکی را معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید.

افتخار همکاری با مجموعه‌های زیر را داشته‌ایم.

اهمیت سایت پزشکی

به‌صورت کلی یک سایت پزشکی می‌تواند برای شما یک مطب مجازی باشد تا افراد بتوانند از طریق این سایت با شما در ارتباط بوده سؤالات خود را مطرح کنند، به آن‌ها پاسخ دهید.

یک موضوع بسیار مهم که عموماً افراد را در نظر نمی‌گیرند بحث برندینگ و اعتمادسازی است. فعالیت شما در اینترنت باعث می‌شود تا برندینگ بسیار زیادی به‌دست آورید و افراد با اعتماد بیشتری به سراغ شما آمده و شمارا به‌عنوان پزشک خود انتخاب کنند. حال به برخی از مزایا و امکانات آن می پردازیم.

مزایای طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی می‌تواند مزایای مختلفی را در اختیار پزشکان قرار دهد که در از مهم‌ترین این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کاهش هزینه‌های تبلیغات

        شما می‌توانید با یک بار طراحی سایت پزشکی، هزینه‌های تبلیغاتی خود را به‌صورت کامل حذف کرده یا آن را به طرز چشم‌گیری کاهش دهید.

 • ارتباط مداوم با بیماران

        همان‌طور که گفته شد، یک سایت می‌تواند تبدیل به مطب مجازی شما شود در آن با بیماران خود در ارتباط باشید و ارتباط مداوم و بهتری را با آنها برقرار کنید.

 • فراهم کردن امکان رزرو آنلاین

        شما می‌توانید با فراهم کردن امکان رزرو آنلاین در سایت پزشکی خود، هم میزان انتظار بیماران را به طرز چشم‌گیری کاهش داده و هم از ازدحام بیش‌ازحد جمعیت در مطب خود جلوگیری کنید. با این کار شما به هر شخص یک نوبت مشخص داده و برای او زمانی برای حضور در مطلب مشخص می‌کنید. این کار باعث می‌شود تا فرآیند نوبت‌دهی به طرز چشمگیری آسان شود.

امکانات سایت پزشکی

تیم طراحی سایت ما سعی کرده تا امکانات مختلفی را در یک سایت پزشکی قرار دهد. از مهم‌ترین امکانات که می‌توانید در وب‌سایت خود از آن استفاده کرده و از ویژگی‌های آن بهره‌مند شوید، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دسته‌بندی خدمات
 • گالری عکس
 • گالری فیلم
 • معرفی پزشک
 • رزومه پزشک
 • بخش مقالات
 • آدرس‌دهی با استفاده از نقشه گوگل
 • ساعت کار مطب
 • اطلاعات تماس
 • نظرات کاربران
 • شبکه‌های اجتماعی
 • نوبت‌دهی آنلاین
 • برنامه زمانی

یکی از ویژگی‌های بسیار مهمی که تیم طراحی سایت ما در اختیار شما قرار می‌دهد، امکان اضافه کردن یا کاهش این قابلیت‌ها است.

شما می‌توانید در صورت نیاز هر ویژگی که به آن علاقه‌مند هستید را به‌راحتی بر روی سایت خود اضافه کرده و یا امکاناتی که از آن استفاده نمی‌کنید را از سایت حذف کنید.

این کار علاوه بر بالا بردن کارایی و عملکرد سایت شما باعث می‌شود تا بیماران به بهترین شکل ممکن بتوانند از امکانات و خدمات ارائه‌شده بر روی سایت پزشکی شما استفاده کنند.

ویژگی های سایت پزشکی

یک سایت پزشکی حرفه‌ای باید ویژگی‌های مختلفی در هنگام طراحی داشته باشد. این ویژگی‌ها باعث بهبود عملکرد سایت شده و به پزشک این امکان را می‌دهد تا بتواند فعالیت‌های مختلفی بر روی سایت خود انجام دهد. در این بخش قصد داریم تا شمارا با این ویژگی‌ها آشنا کرده و بیان کنیم که تیم طراحی سایت ما چه نکات مهمی را در هنگام طراحی مدنظر قرار می‌دهد.

سیستم مدیریت محتوای سایت طراحی‌شده توسط تیم ما بسیار حرفه‌ای بوده ولی از سوی دیگر یادگیری آن بسیار آسان می‌باشد و شما بدون نیاز به استخدام وب مستر می‌توانید خودتان فعالیت‌های مختلفی بر روی سایت انجام دهید و از سایت بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

یکی از موضوعات حائز اهمیت در طراحی سایت پزشکی سرعت بالای سایت است. در دنیای امروز سرعت سایت اهمیت بسیار زیادی دارد و کاربران سایت‌هایی که به‌کندی بارگذاری می‌شوند را خیلی زود بسته و به سراغ سایت‌های دیگری می‌روند. برای آن که سایت شما به بهترین شکل ممکن به‌کار خود ادامه دهد، مهم‌ترین پارامتر سرعت بالا می‌باشد که تیم طراحی سایت ما به نحوی طراحی سایت پزشکی را انجام داده و آن را برنامه‌نویسی می‌کنند که سایت پزشکی با بالاترین سرعت ممکن بارگذاری شود.

سؤالات پرتکرار در رابطه با طراحی سایت پزشکی

اگر تابه‌حال سفارش طراحی سایت فروشگاهی نداده‌اید، ممکن است سؤالات مختلفی در ذهن شما شکل‌گرفته باشد که قصد داریم تا در این بخش به این سؤالات نگاهی انداخته و به آنها پاسخ دهیم.

سایت پزشکی به نسبت سایت‌های سنگینی نظیر فروشگاه‌های اینترنتی و یا سایت‌های حرفه‌ای، امکانات کمتری داشته و به همین دلیل مدت‌زمان طراحی آن به طرز چشمگیری کاهش پیدا می‌کند. به همین دلیل تیم طراحی سایت ما می‌تواند به بهترین شکل ممکن سایت شمارا در مدت‌زمان کوتاهی طراحی کند. معمولاً برای طراحی سایت پزشکی ۱ تا ۲ ماه زمان لازم است.

در فرایند طراحی سایت هزینه یکی از انعطاف‌پذیرترین بخش‌ها به شمار می‌رود، زیرا قیمت نهایی از پارامترهای مختلفی تشکیل‌شده و از سوی دیگر می‌توان با انعطاف بسیار زیادی از این پارامترها را تغییر داد تا هزینه نهایی افزایش یا کاهش پیدا کند. شما می‌توانید با پرداخت ۳ تا ۷ میلیون سایت پزشکی خود را سفارش داده و آن را با بالاترین کیفیت دریافت کنید. حذف برخی از امکانات، استفاده از قالب‌های آماده، دامنه‌های معمولی، هاست های متوسط و… باعث می‌شوند تا سایت شما با هزینه بسیارکمی طراحی‌شده و توسعه پیدا کند.

یکی از دغدغه پزشکان پس از طراحی سایت مدیریت آن می‌باشد، زیرا عموماً پزشکان به دلیل مشغله کاری نمی‌توانند مدیریت سایت خود را انجام دهد و سوی دیگر عدم تخصص در این حوزه باعث می‌شود تا در مدیریت سایت خود دچار مشکل شوند.

در وهله اول تیم طراحی سایت ما سعی کرده تا با ایجاد یک سیستم مدیریت محتوای ساده و آسان این امکان را در اختیار پزشکان قرار دهد تا بتوانند به‌راحتی سایت خود را مدیریت کنند. درصورتی‌که نیاز به یک ادمین برای مدیریت سایت دارید، تیم ما این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که وظیفه مدیریت سایت خود را به ما بسپارید تا آن‌ها را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.

سوالات پر تکرار طراحی سایت

طراحی سایت پزشکی خود را به ما بسپارید

اگر نیاز دارید تا یک سایت پزشکی ایجاد کنید، لازم است تا در وهله اول امکانات و ویژگی‌های مدنظر خود را مشخص کنید و سپس با توجه به این ویژگی‌ها می‌توانید با تیم طراحی سایت ما تماس گرفته و صحبت‌های اولیه برای آغاز پروژه انجام دهید و پس از انجام صحبت‌های ابتدایی و ویژگی‌های مدنظرتان، شما می‌توانید با خیال آسوده فرایند طراحی سایت خود را به ما سپرده و پس از مدت‌زمان تعیین‌شده، یک سایت پزشکی فوق‌العاده زیبا و حرفه‌ای را تحویل بگیرید.
سفارش طراحی سایت

فرم درخواست مشاوره رایگان، هماهنگی یک جلسه کاری، و یا درخواست خدمات

تنها کافی است که اطلاعات خود را در کادرهای مشخص‌شده وارد کنید.

سجاد حسین زاده

بعد از پر کردن فرم‌های رو به رو، در اسرع وقت با شما تماس می‌گیریم

Email
sajjadhosseinzadeh1997@gmail.comPhone: 0938 71 81 420

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *