طراحی سایت خبری

فرایند طراحی سایت خبری یکی از انواع طراحی‌ها و ساخت سایت‌ها است که عموماً برای گروه‌های خبرنگاری و خبرگزاری جذابیت بسیار زیادی دارد. طراحی سایت خبری می‌تواند امکانات بسیار زیادی را در اختیار خبرگزاران و کاربران قرار دهد. <br>در این مطلب قصد داریم تا بیان کنیم که چگونه شما می‌توانید با طراحی سایت خبری، وارد مرحله جدیدی از خبرنگاری شده و امکانات مختلفی را به‌دست آورید.
تیم طراحی ما همواره سعی کرده تا با ایجاد سایت‌های خبری حرفه‌ای و باکیفیت، هر امکانی که خبرگزاری‌ها به آن نیاز دارند را در خود جای‌داده و با آن‌ها این اجازه را بدهد تا بتوانند با توجه به نیاز خود، سفارش یک طراحی سایت خبری حرفه‌ای و درجه‌یک را ثبت کنند.<br>شما عزیزان می‌توانید برای سفارش طراحی سایت خبری خود روی دکمه زیر کلیک نمایید.

افتخار همکاری با مجموعه‌های زیر را داشته‌ایم.

اهداف طراحی سایت خبری

سایت‌ها در حوزه‌های مختلفی فعالیت دارند و هر یک از آن‌ها اهداف گوناگونی را مدنظر قرار داده و سعی می‌کنند تا به این اهداف دست پیدا کنند. یکی از مهم‌ترین انواع سایت‌ها و سایت‌های خبری می‌باشند. این سایت‌ها دنبال کنندگان اختصاصی داشته و افراد بسیار خاصی مطالب سایت‌ها خبری را دنبال و مطالعه می‌کنند. مهم‌ترین هدف یک سایت خبری ارائه مطالب و آگاهی بخشی به کاربران از اطلاعات روز و وقایع مهم در حال رخ دادن است، به همین دلیل نیاز است تا یک سایت خبری به شکل حرفه‌ای و باکیفیتی طراحی و توسعه داده شود، تا بتوانند هر نیازی که خبرگزاری‌ها دارند را در نظر گرفته و کاری کند تا آن‌ها بتوانند به‌راحتی به هدف خود یعنی ارائه اخبار باکیفیت و با سرعت‌بالا دست پیدا کنند.

ویژگی‌های یک سایت خبری موفق

یک سایت خبری موفق به تعداد دنبال کنندگان آن وابسته است و به هر میزانی که دنبال کنندگان یک سایت خبری بالا باشد، می‌توان آن را یک سایت خبری باکیفیت و حرفه‌ای دانست که کاربران بسیار زیادی به آن اعتماد دارند و از مطالب این سایت استفاده می‌کنند. پارامترهایی که باعث می‌شود تا مخاطبین یک سایت خبری به آن اعتماد پیدا کنند و از اخبار آن سایت استفاده کنند، تنها محتوای حرفه‌ای نیست بلکه پارامترهای دیگری نیز در این زمینه دخیل هستند که در این بخش قصد داریم تا با آن‌ها اشاره‌کنیم.

یکی از موضوعات بسیار مهمی که یک سایت حرفه‌ای خبری و از یک سایت معمولی تفکیک می‌کند، نحوه چیدمان سایت و نمایش اطلاعات است. یک سایت حرفه‌ای باید به گونه‌ای باشد که کاربران بتواند با کمترین صرف وقت به محتوا موردنظر خود دست پیدا کند و نیازی نباشد تا اطلاعات اضافی را برای رسیدن به خبر مدنظر خود رد کند. چنین چیدمانی نیاز به یک طراحی سایت حرفه‌ای دارد که تیم طراحی سایت ما با توجه به رزومه حرفه‌ای خود سعی کرده تا همواره به این نکته توجه داشته و سایت‌های خبری‌ای را طراحی کند که کاربران بتوانند بهترین عملکرد را در آن داشته باشند.

یک سایت خبری باید برای موتورهای جستجو به شکل حرفه‌ای بهینه‌سازی شده باشد، زیرا ممکن است یک خبر به‌صورت همزمان در ده‌ها یا صدها سایت خبری دیگر نشر داده‌شده باشد و کاربران در هنگام جستجو در موتور جستجوی گوگل با اولین سایتی که مواجه می‌شوند وارد آن شده و خبر را مطالعه می‌کند به همین دلیل لازم است تا سایت خبری شما در جایگاه بالایی در موتور جستجوی گوگل باشد و کاربران بتوانند پس از جستجوی یک خبر و یا حتی یک دسته‌بندی خبری در سایت اول با وب‌سایت خبری شما مواجه شده و بتواند وارد آن شوند.

توجه به بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو باعث می‌شود تا روزانه حجم بسیار زیادی از کاربران جدید از سایت خبری شما بازدید کنند و اگر سایت شما در مرحله بسیار خوبی قرارگرفته باشد و محتوای آن به‌صورت حرفه‌ای تولیدشده باشد، این کاربران تازه‌وارد به‌سرعت تبدیل به مخاطبین اصلی شما می‌شوند و هرروز از سایت خبری شما بازدید می‌کنند.

امکانات یک سایت خبری حرفه‌ای

یک سایت خبری حرفه‌ای باید امکانات و ویژگی‌های بسیار مهمی داشته باشد تا افرادی که از آن استفاده می‌کنند به بهترین شکل ممکن بتوانند از این امکانات بهره‌مند شوند. در این بخش قصد داریم تا شمارا با امکانات عمومی یک سایت خبری حرفه‌ای آشنا کرده و بیان کنیم که هر سایت خبری برای آن‌که باکیفیت باشد، نیاز دارد تا چه ویژگی‌هایی را به همراه داشته باشد.
 
 
 • طراحی بخش سردبیر
 • مکانیزم تأیید خبر
 • انتشار خبر پس از تأیید
 • امکان ثبت گروه‌های خبری
 • اولویت‌بندی نمایش اخبار
 • مدیریت بخش‌های خبری
 • امکان مدیریت تبلیغات
 • استفاده از ویدیو
 • ساخت گالری تصاویر
 • مدیریت نظرات کاربران
 • تبادل پیام بین اعضا تحریریه
 • مدیریت تگ‌ها
 • نمایش اخبار مرتبط
 • ویرایشگر حرفه‌ای برای ارسال خبر
 • محاسبه بازدید صفحات
 • گزارش‌گیری از اخبار
 • ارائه خروجی RSS
 • ارائه نسخه قابل‌چاپ
 • پشتیبانی از چند زبان
 • امکان آرشیو اخبار

سؤالات پرتکرار در رابطه با طراحی سایت خبری

اگر تابه‌حال سفارش طراحی سایت خبری نداده‌اید، ممکن است سؤالات مختلفی در ذهن شما شکل‌گرفته باشد که قصد داریم تا در این بخش به این سؤالات نگاهی انداخته و به آنها پاسخ دهیم.

به‌صورت کلی فرآیند طراحی یک سایت خبری به نسبت دیگر شیوه‌های طراحی سایت، فرایند زمان بری است زیرا نیاز است تا بخش‌های مختلف به شکل حرفه‌ای طراحی‌شده و همین‌طور امنیت آن‌ها نیز بررسی شود. اگر بخواهیم مدت‌زمانی را برای طراحی یک سایت خبری تعیین کنیم باید گفت که بین یک تا دو ماه کاری طراحی یک سایت خبری زمان نیاز دارد، اما شما می‌توانید با اضافه کردن ویژگی‌های مختلف و یا کاهش برخی از امکانات، این مدت‌زمان را تغییر دهید.

تیم طراحی ما این امکان را در اختیار کارفرمایان قرار داده تا بتواند هر امکانی که به آن نیازمند تصویب نیاز دارند را بر روی سایت خبری خود اعمال کنید، این ویژگی به شما کمک می‌کند تا بتوانید یک سایت اختصاصی، یونیک و حرفه‌ای داشته باشید.

تیم طراحی سایت ما پس‌ازآن که وب‌سایت خبری شمارا ایجاد کرده و آن را توسعه می‌دهد، این امکان را فراهم می‌کند تا شما بتوانید از پشتیبانی ما نیز بهره‌مند باشید و سایت خود را بدون استرس و نگرانی به تیم پشتیبانی سپرده تا در صورت بروز مشکل، این تیم به‌سرعت مشکلات را برطرف کرده و سایت خبری را به روند عادی برگرداند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک سایت خبری آپ تایم بسیار بالا است، یعنی سایت باید در طول شبانه‌روز بدون قطعی و مشکل به‌کار خود ادامه داده و همیشه فعال باشد.
 
سوالات پر تکرار طراحی سایت

طراحی سایت خبری خود را به ما بسپارید

اگر قصد دارید تا یک سایت خبری حرفه‌ای، باکیفیت، درجه‌یک و جذاب داشته باشید، می‌توانید طراحی سایت خبری خود را به ما سپرده و پس از پایان پروژه از نتیجه مطلوب آن لذت ببرید. تیم طراحی سایت ما همواره سعی کرده تا از جدیدترین و به‌روزترین تکنولوژی‌های ممکن برای طراحی سایت‌ها استفاده کند و در رابطه با سایت‌های خبری نیز شاهد آن خواهید بود که برنامه نویسان ما از بهترین زبان‌های برنامه‌نویسی برای طراحی سایت شما استفاده می‌کنند، تا در وهله اول سایت کیفیت بالایی داشته، زیبایی و امنیت بالایی برخوردار باشد و درنهایت سرعت لود آن نیز به طرز چشمگیری افزایش پیدا کند.

ویژگی اصلی تیم طراحی سایت ما این است که پکیچ های مختلفی را در اختیار کارفرمایان قرار می‌دهد تا آن‌ها بتوانند با توجه به بودجه و نیاز خود، سفارش طراحی سایت خبری خود را به شکل دقیقی ثبت کنند. موضوع حائز اهمیت آن است که ما در کنار این پکیج‌ها به کارفرمایان این امکان را می‌دهیم تا با انعطاف‌پذیری بسیار بالایی بتوانند هر ویژگی و امکانی که مدنظر دارند را به سایت خبری خود اضافه کرده و یا از آن حذف کنند و درنهایت یک سایت خبری حرفه‌ای و مطابق سلیقه خود را مشاهده کنند.

قیمت مقرون‌به‌صرفه، ویژگی دیگر تیم طراحی سایت ما است زیرا ما سعی کردیم تا به نقطه دست پیدا کنیم که کارفرمایان بتوانند با کمترین هزینه، طراحی سایت خبری خود را انجام دهند و به همین خاطر هزینه طراحی سایت خبری ما به نسبت دیگر تیم‌های طراحی، بسیار پایین‌تر بوده ولی کیفیت بالاتری را به کارفرمایان ارائه می‌دهیم.

سفارش طراحی سایت

فرم درخواست مشاوره رایگان، هماهنگی یک جلسه کاری، و یا درخواست خدمات

تنها کافی است که اطلاعات خود را در کادرهای مشخص‌شده وارد کنید.

سجاد حسین زاده

بعد از پر کردن فرم‌های رو به رو، در اسرع وقت با شما تماس می‌گیریم

Email
sajjadhosseinzadeh1997@gmail.comPhone: 0938 71 81 420

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *