طراحی سایت وردپرس

اگر شما نیز کسب‌وکاری دارید و یا به هر دلیلی قصد دارید تا با ایجاد یک سایت در اینترنت، فعالیت خود را آغاز کنید ولی نمی‌دانید که باید از کجا این فرآیند را شروع کنید، امروز قصد داریم تا شمارا با طراحی سایت با وردپرس آشنا کرده و بیان کنیم که چگونه می‌توانید به‌آسانی طراحی سایت وردپرسی خود را به ما سپرده و با خیال آسوده شاهد طراحی و توسعه وب‌سایت خود توسط تیم حرفه‌ای ما باشید.

افتخار همکاری با مجموعه‌های زیر را داشته‌ایم.

طراحی سایت وردپرس

دهه اخیر را بی شک باید دهه رشد اینترنت نامید زیرا ارتقا این فضا سبب شده تا شاهد اتفاقات هیجان انگیزی در دنیای تجارت باشیم. شاید درگذشته اگر یک کسب‌وکار در اینترنت فعالیت نداشت، نمی‌توانستیم به آن خورده بگیریم اما امروزه به جایگاه ویژه و خاصی در فضای وب اینترنتی رسیده و اگر یک کسب‌وکار یا یک شخص در این فضا فعالیت نداشته باشد، مشتریان و مخاطبین بسیار زیادی را ازدست‌داده و در طول زمان محکوم به شکست خواهد بود. اگر شما نیز کسب‌وکاری دارید و یا به هر دلیلی قصد دارید تا با ایجاد یک سایت در اینترنت، فعالیت خود را آغاز کنید ولی نمی‌دانید که باید از کجا این فرآیند را شروع کنید، امروز قصد داریم تا شما را با طراحی سایت با وردپرس آشنا کرده و بیان کنیم که چگونه می‌توانید به‌آسانی طراحی سایت وردپرسی خود را به ما سپرده و با خیال آسوده شاهد طراحی و توسعه وب‌سایت خود توسط تیم حرفه‌ای ما باشید.

وردپرس، از گذشته تا به امروز

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است که به شما این امکان را می‌دهد تا سایت خود را با توجه به امکانات موردنظرتان طراحی و ایجاد کنید. این سیستم مدیریت محتوا امروزه یکی از پر طرفدارترین سی‌ام اس های دنیا به‌حساب می‌آید و حجم بسیار زیادی از سایت‌ها از این سیستم مدیریت محتوا استفاده می‌کند. رشد وردپرس و جایگاه فعلی آن به‌هیچ‌عنوان اتفاقی نبوده است و مدیران این سیستم مدیریت محتوا با برنامه‌ریزی دقیقی توانستند وردپرس را به جایگاه فعلی آن برسانند. در ابتدای ایجاد وردپرس شاهد آن بودیم که این سیستم مدیریت محتوا نقاط ضعف بسیار زیادی داشت و تنها افرادی رو به این سیستم می‌آوردند که قصد داشتند تا بدون هیچ دردسری سایت خود را ایجاد کرده و در فضای وب فعالیت خود را آغاز کنند اما علاقه‌ای نداشتند تا امکانات بسیار حرفه‌ای را در سایت خود قرار داده و از آن بهره‌مند شوند. اما وردپرس نیز مثل هر ساختار و برنامه‌ای در فضای کامپیوتر و نرم‌افزاری در یک نقطه ثابت نماند و سعی کرد تا خود را بهبود بخشیده و رشد دهد. همین مسئله سبب شد تا وردپرس از زمان تأسیس تا به امروز رشد چشمگیری داشته باشد و هرساله با اضافه کردن امکانات جدید به خود، طرفداران بسیار زیادی پیدا کنند. نکته حائز اهمیتی که در رابطه با وردپرس باید دانست این است که مدیران وردپرس مشتری مداری بسیار خاص و حرفه‌ای دارند و هرزمانی که کاربران این سیستم مدیریت محتوا احساس کردند که نیاز دارند تا یک ویژگی و امکان تازه‌ای به وردپرس اضافه شود، مدیران این پلتفرم به‌سرعت قابلیت موردنظر را در اختیار کاربران قراردادند.

امنیت وردپرس

بسیاری از افراد از این‌که طراحی سایت آن‌ها با وردپرس صورت گیرد، می‌ترسند و فکر می‌کنند که این سیستم به نسبت سیستم‌هایی نظیر جوملا از امنیت کمتری برخوردار است، اما باید گفت که امروزه حتی نیز وردپرس در این زمینه پیشرفت چشمگیری داشته است و طراحی سایت با وردپرس با امنیت بالایی انجام می‌شود. برای این‌که سایت‌هایی که پایه آن‌ها وردپرس است امن بوده و در برابر حمله هکرها دچار مشکل نشود، سیستم مدیریت محتوا وردپرس به‌صورت ماهیانه و منظم به‌روزرسانی جدیدی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که ویژگی بسیار مهم این به‌روزرسانی ها آن است که عموماً امنیتی بوده و باعث رشد و ارتقاء امنیت سایت وردپرسی می‌شوند. اگر درگذشته امنیت به‌عنوان یکی از نقاط ضعف سیستم وردپرس شناخته می‌شد، امروزه می‌توان امنیت را به‌عنوان یکی از نقاط قوت این پلتفرم در نظر گرفت. اگر به دنبال یک سایت امن هستید می‌توانید طراحی سایت با وردپرس را انتخاب کرده و فرآیند طراحی را به ما بسپارید.

شیوه های طراحی سایت وردپرس

وردپرس این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید به شیوه‌های مختلفی طراحی سایت وردپرس را انجام دهید، اما نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که مهم‌ترین پارامتر در طراحی یک سایت با وردپرس، حرفه‌ای بودن تیم طراحی می‌باشد و اگر شما از یک تیم طراحی سایت وردپرس حرفه‌ای کمک بگیرید، می‌توانید سایت خود را به بهترین شکل ممکن تحویل گرفته و خروجی مطلوبی را شاهد باشید.

به‌جز انتخاب یک تیم حرفه‌ای، شما نیاز دارید تا مشخص کنید که قصد دارید از چه ساختاری برای سایت وردپرس خود استفاده کنید. از مهمترین شیوه‌های طراحی سایت با وردپرس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

اگر قصد دارید تا یک سایت ساده داشته باشید و هزینه بسیارکمی برای طراحی سایت با وردپرس خود پرداخت کنید، می‌توانید از قالب‌های آماده استفاده کرده و اگر نیازی به برنامه‌نویسی حرفه‌ای ندارید نیز به تیم طراحی سایت وردپرس اطلاع دهید که امکانات حداقلی را برای سایت شما در نظر بگیرد تا هزینه‌های شما کاهش پیدا کند. این شکل از طراحی سایت با وردپرس سرعت بسیار زیادی داشته و به شما این امکان را می‌دهد تا با هزینه مقرون‌به‌صرفه سایت خود را طراحی کنید.

افراد ممکن است که علاقه‌مند باشند تا سایت خود را ازلحاظ امکانات غنی کرده ولی زیبایی ظاهری را در اولویت‌های بعدی قرار دهند. برای این دسته از افراد این امکان فراهم است تا بتوانند طراحی سایت با وردپرس خود را به شکل خاصی انجام دهند. اگر شما نیز جزء این دسته از افراد هستید، می‌توانید در هنگام ارائه سفارش طراحی سایت با وردپرس امکانات موردنظر خود را به تیم طراحی درخواست داده تا با برنامه‌نویسی حرفه‌ای این امکانات را بر روی سایتتان اعمال شود، اما برای طراحی قالب سایت خود می‌توانید درخواست دهید تا تیم طراحی از قالب‌های آماده وردپرس استفاده کند تا هزینه‌های شما به طرز چشمگیری کاهش پیدا کند.

برخی از پروژه‌های طراحی سایت با وردپرس ممکن است امکانات زیادی نیاز نداشته باشند، اما مهم‌ترین ویژگی آن‌ها زیبایی ظاهری و مجذوب‌کننده این پروژه‌ها است. اگر شما نیز پروژه این‌چنینی دارید، می‌توانید طراحی سایت خود را به ما سپرده و با خیال راحت شاهد یک سایت با امکانات ساده اما با قالب فوق‌العاده زیبا و اختصاصی باشید. زیبایی ظاهری یک سایت می‌تواند به شما کمک کند که کاربران بسیار زیادی را جذب خود کنید.

حرفه‌ای‌ترین شکل طراحی سایت با وردپرس، ایجاد یک سایت با امکانات حرفه‌ای و قالب اختصاصی است. در این شکل از سایت‌ها، شما با یک وب‌سایت حرفه‌ای مواجه خواهید شد که تمامی ویژگی‌ها و امکانات آن از پایه برنامه‌نویسی شده است و قالب آن نیز کاملاً اختصاصی و خاص می‌باشد. برای طراحی این سایت لازم است تا مدت‌زمان زیادی صرف شود و به طبع آن هزینه بالایی نیز پرداخت شود، اما خروجی نهایی بسیار حرفه‌ای و مجذوب‌کننده خواهد بود.

طراحی سایت وردپرس خود را به ما بسپارید

اگر با توجه به رشد اینترنت قصد دارید تا با استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس، یک سایت حرفه‌ای به وجود آورید و فعالیت خود را در اینترنت شروع کنید، می‌توانید طراحی سایت وردپرس خود را به ما سپرده و شاهد ایجاد یک سایت حرفه‌ای، زیبا و چشم‌نواز باشید. ما به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید به بهترین شکل ممکن یک سایت وردپرسی داشته باشید، اما نکته حائز اهمیت آن است که شما نیز در هنگام سفارش طراحی سایت وردپرس خود باید به شکل دقیقی امکانات، انتظارات و برنامه‌های خود را مشخص کنید تا ما بتوانیم به بهترین و حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن سایت وردپرسی شمارا طراحی کرده و آن را توسعه دهیم. اگر به دنبال یک تیم طراحی سایت حرفه‌ای می‌گردید تا بتوانید باقیمت مقرون‌به‌صرفه سایت خود را ایجاد کنید، می‌توانید به ما اعتماد کرده و طراحی سایت خود را به ما بسپارید. تیم ما تمام سعی خود را می‌کند تا تمامی نیازهای شمارا برطرف کرده و خروجی فوق‌العاده‌ای را برایتان به ارمغان بیاوریم.
سفارش طراحی سایت

فرم درخواست مشاوره رایگان، هماهنگی یک جلسه کاری، و یا درخواست خدمات

تنها کافی است که اطلاعات خود را در کادرهای مشخص‌شده وارد کنید.

سجاد حسین زاده

بعد از پر کردن فرم‌های رو به رو، در اسرع وقت با شما تماس می‌گیریم

Email
[email protected]Phone: 0938 71 81 420

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *