شما اینجا هستید‌:‌‌ 

طراحی سایت شرکتی

امروزه فضای اینترنت و فعالیت در آن برای شرکت‌ها بسیار حائز اهمیت است زیرا آن‌ها می‌توانند در فضای اینترنت با طراحی یک سایت به معرفی خود، نمایش نمونه کارها و خدمات و محصولات خود پرداخته و از سایر قوا پیشی بگیرند. اهمیت فضای اینترنت و طراحی سایت شرکتی به دلیل استفاده بسیار زیاد کاربران از این فضا است و به همین دلیل داشتن یک سایت اختصاصی برای شرکت‌ها، حائز اهمیت بوده و در رقابت با سایر شرکت‌های هم حوزه به‌عنوان یک نقطه قوت شناخته می‌شود.

برخی از مشتریان

یک سایت شرکتی می‌تواند موارد بسیار زیادی را در داخل آن به نمایش گذارد و اطلاعات مختلفی را به کاربران ارائه دهد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به امکان قرار دادن محصولات و خدمات در سایت اشاره کرد. کاربری که از سایت شما بازدید می‌کند، می‌تواند به محصولات و خدمات شما دسترسی پیداکرده، اطلاعات و مشخصات آن‌ها را مطالعه، تصاویر آن را مشاهده و درنهایت قیمت محصول یا خدمت دسترسی پیدا کند. ویژگی وجود یک سایت این است که این امکان درآن‌واحد برای افراد بسیار زیادی فراهم است و سایت شما بدون محدودیت می‌تواند درآن‌واحد، به کاربران زیادی و محصولات و خدمات شمارا ارائه دهد. ایجاد یک وب‌سایت شرکتی بهترین راه ارتباطی بین شرکت و مشتریان آن است و درواقع نوعی بازاریابی اینترنتی محسوب می‌شود که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا پرتال تازه‌ای بین خود و مشتریانشان به وجود آورد.

هدف از طراحی سایت شرکتی
شما می‌توانید با طراحی سایت شرکتی به اهداف مختلفی دست پیدا کنید که این اهداف عبارت‌اند از:

شما می‌توانید در سایت شرکتی خود علاوه بر معرفی محصولات، امکان خرید اینترنتی را فراهم کنید. وجود چنین امکانی باعث می‌شود تا کاربران بتوانند به شکل سریع و آسانی محصولات شمارا خریداری کرده و به‌راحتی از این محصولات استفاده کنند.

نکات کلیدی و مهم طراحی سایت شرکتی
تیم طراحی سایت شرکتی ما با توجه به رزومه و نمونه کارهای حرفه‌ای خود، می‌تواند بهترین گزینه برای همکاری با شما باشد. تجربه تیم ما به شما کمک می‌کند تا با خیال آسوده فرآیند طراحی سایت شرکتی خود را به ما سپرده و درنهایت خروجی مطلوبی را دریافت کنید. ما سعی کرده‌ایم تا در هنگام طراحی سایت شرکتی، نکات مربوط به آن را در نظر گرفته و ویژگی‌ها و امکانات مهم را در هریک از سایت‌ها اعمال کنیم. در این بخش قصد داریم تا شمارا نیز با این نکات آشنا کرده و در رابطه با هر یک توضیحاتی را بیان کنیم.

اگر قصد دارید تا یک سایت شرکتی حرفه‌ای و فوق‌العاده جذاب داشته باشید، به‌هیچ‌عنوان نباید به دنبال قالب‌های آماده‌باشید. تیم طراحی ما با ارائه قالب‌های اختصاصی این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید با توجه به نوع برند و کسب‌وکار خود، یک قالب اختصاصی که در طراحی آن اصول روانشناسی در نظر گرفته‌شده است، داشته باشید تا بتوانید از این قالب نهایت استفاده را کنید.

سؤالات پرتکرار در رابطه با طراحی سایت شرکتی

اگر تابه‌حال سایت شرکتی خود را طراحی نکرده‌اید، ممکن است پس از مطالعه این مطلب، سؤالات بسیار زیادی در شکل در ذهن شما شکل گرفته باشد، به همین دلیل در این بخش به سؤالات شما پاسخ خواهیم داد.

به‌طور دقیق نمی‌توان زمان مشخصی را برای طراحی سایت شرکتی اعلام کرد و هر سایت با توجه به طراحی ظاهری و امکانات مدنظر کارفرما، ممکن است مدت‌زمان طراحی و توسعه به‌اندازه مختلفی طول بکشد. تیم طراحی ما سعی کرده تا تمامی این فرآیندها را سرعت بخشیده و همین‌طور کیفیت بالا را در دستور کار خود قرار دهد. بااین‌حال برای طراحی سایت شرکتی می‌توان زمان تقریبی ۲۰ الی ۳۰ روز را در نظر گرفت.

امروزه در دنیای برنامه‌نویسی به‌هیچ‌عنوان محدودیت وجود ندارد و اگر شما قصد طراحی سایت شرکتی با امکانات اختصاصی را دارید، می‌توانید هر ویژگی که مدنظرتان دارید را سفارش داده تا ما به سایت شما این ویژگی‌ها را اضافه کنیم. شما حتی می‌توانید در طراحی ظاهری سایت خود، قالب‌های کاملاً اختصاصی را سفارش داده و از سوی دیگر بخش‌هایی را به سایت خود اضافه کنید که تابه‌حال نمونه مشابهی برای آن در فضای اینترنت وجود نداشته است.

طراحی سایت خود را به ما بسپارید
شما می‌توانید به‌راحتی از طریق فرم تعبیه‌شده در زیر اطلاعات خود را وارد کنید تا و سفارش طراحی سایت شرکتی خود را به ثبت برسانید. در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت و پیرامون کار با شما صحبت‌هایی را خواهیم داشت.
سفترش طراحی سایت

فرم درخواست مشاوره رایگان، هماهنگی یک جلسه کاری، و یا درخواست خدمات

تنها کافی است که اطلاعات خود را در کادرهای مشخص‌شده وارد کنید.

سجاد حسین زاده

بعد از پر کردن فرم‌های رو به رو، در اسرع وقت با شما تماس خواهم گرفت

sajjadhosseinzadeh1997 @gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *