در facebook به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در reddit به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در email به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید
شما اینجا هستید: خانه » مقالات » وب سایت » ۲۱ سایت معروف وردپرسی موفق در زمینه‌های مختلف
امروزه شاهد سایت ‌های مختلفی هستیم. در این مطلب قصد داریم تا با 21 سایت معروف وردپرسی آشنا شویم و در رابطه با ویژگی‌های هر یک توضیحاتی را به شما ارائه دهیم.
21 سایت معروف وردپرسی موفق در زمینه‌های مختلف
target

هدف از این مقاله

1.شناخت سایت های معروف وردپرسی
2.نمایش قدرت وردپرس

schedule time زمان icon

تاریخ به‌روزرسانی

1399-09-10

level icon سطح level-up

سطح مقاله

متوسط

circle-time-icon-4

زمان تقریبی مطالعه

9 دقیقه

وردپرس یکی از مهم‌ترین سیستم‌های مدیریت محتوا است. سادگی کار این سیستم مدیریت محتوا سبب شده تا بسیاری از افراد برای سایت خود به سراغ این سیستم رفته و سایت خود را بر روی آن قرار دهند. امروزه شاهد طراحی سایت ‌های مختلفی با سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستیم که در این مطلب قصد داریم تا شمارا با 21 سایت معروف وردپرسی آشنا کرده و در رابطه با ویژگی‌های هر یک توضیحاتی را به شما ارائه دهیم.

1) وردپرس بگینر

وب سایت وردپرس بگینر یکی از سایت معروف وردپرسی درزمینه آموزش وردپرس است. شما می‌توانید در این وب سایت آموزش‌های مختلفی در رابطه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را مشاهده کنید.

این محتوای آموزشی شامل قالب وردپرس، افزونه‌های وردپرس، کد نویسی برای وردپرس و… است. مطالب باکیفیت و حرفه‌ای سایت وردپرس بگینر سبب شده تا بسیاری از سایت‌های ایرانی، مطالب موجود در این سایت را ترجمه کرده و آن را در اختیار افراد قرار دهند. نکته بسیار مهم در رابطه با سایت وردپرس بگینر آن است که این سایت از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می‌کنند.

سایت معروف وردپرسی وردپرس بگینر
سایت معروف وردپرسی وردپرس بگینر

2) سایت معروف وردپرسی مرسدس بنز

شرکت مرسدس بنز یکی از بزرگترین و مهم ترین شرکت های تولید کننده خودرو در سراسر جهان است. این شرکت همواره بهترین اتومبیل های سبک و سنگین را تولید کرده و در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

شرکت مرسدس بنز برای سیستم مدیریت محتوای سایت خود از وردپرس استفاده می‌کند و یک سایت معروف وردپرسی است. مرسدس بنز از طریق این سیستم محصولات خود را در سایت معرفی کرده و اخبار شرکت را بر روی سایت خود قرار می‌دهد. استفاده از وردپرس توسط یک شرکت بزرگ مثل مرسدس بنز نشان از قدرت این سیستم دارد.

سایت معروف وردپرسی مرسدس بنز
سایت معروف وردپرسی مرسدس بنز

 3) سایت معروف وردپرسی جی زی

جی زی یکی از خواننده‌های معروف هیپ هاپ بوده و طرفداران بسیار زیادی دارد. او برای سایت خود از سیستم وردپرس استفاده کرده و به نحوی سایت خود را طراحی کرده تا شما بتوانید با کلیک بر روی بخش‌های مختلف با افکت‌های خاصی به صفحه مربوط به هر آهنگ بروید. جی زی به‌عنوان یک سایت معروف وردپرسی سعی کرده تا به بهترین شکل ممکن از امکانات این CMS استفاده کند.

راحتی کار با وردپرس و انعطاف بالای آن سبب شده تا افراد بسیار زیادی برای ایجاد سایت‌های شخصی به سراغ وردپرس بروند و از آن استفاده کنند. جی زی یکی از خواننده‌های مشهوری است که از وردپرس برای سایت خود استفاده کرده است.

سایت معروف وردپرسی جی زی
سایت معروف وردپرسی جی زی

4) سایت رسمی کشور سوئد

هر کشور دارای یک سایت منحصربه‌فرد با دامنه محلی خاصی است که معرف آن کشور می‌باشد. کشور سوئد برای مدیریت محتوای سایت خود از وردپرس استفاده می‌کند و مهم‌ترین مسائلی که در این کشور رخ می‌دهد را با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس بر روی سایت خود قرار می‌دهد. سایت رسمی کشور سوئد نشان داد که می‌تواند به‌منظور ایجاد سایت معروف وردپرسی برای کشورها از این CMS استفاده کرد.

سایت معروف وردپرسی کشور سوئد
سایت معروف وردپرسی کشور سوئد

5) وبلاگ شرکت بلک بری

بلک بری یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌ها درزمینه تکنولوژی و تولید گوشی موبایل است. این شرکت دارای وبلاگ اختصاصی برای خود بوده که اخبار و اطلاعات مختلف شرکت را بر روی آن قرار می‌دهد. به لک بری برای وبلاگ خود سعی کرده تا از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده کند و یک سایت معروف وردپرسی به‌حساب می‌آید. انتخاب وردپرس به این دلیل است که کار فرآیند انتشار آخرین اخبار و رویدادهای مربوط به شرکت بر روی وبلاگ را بسیار آسان و سریع کند.

سایت معروف وردپرسی شرکت بلک بری
سایت معروف وردپرسی شرکت بلک بری

6) نیویورک تایمز

بدون هیچ شک و تردیدی باید نیویورک‌تایمز را یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌ها درزمینه اخبار بدانیم. این شرکت دارای یک روزنامه و سایت خبری است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید، نیویورک‌تایمز نیز سایت معروف وردپرسی است. طبق بررسی‌های صورت گرفته برای افزایش سرعت تیم تحریریه نیویورک‌تایمز از وردپرس به‌عنوان سیستم مدیریت محتوا استفاده می‌کند تا اعضای تحریریه بتوانند با سرعت بیشتری اخبار را بر روی سایت قرار دهند.

سایت معروف وردپرسی نیویورک تایمز
سایت معروف وردپرسی نیویورک تایمز

7) وبلاگ شرکت موزیلا

موزیلا یکی از شرکت‌های بزرگ درزمینه تکنولوژی و ساخت نرم افزار است که مهم‌ترین محصول آن مرورگر موزیلا فایرفاکس است. شرکت موزیلا نیز برای وبلاگ خود از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده کرده و سایت معروف وردپرسی به‌حساب می‌آید. در این سایت موزیلا آخرین اخبار شرکت و اطلاعیه مربوط را قرار می‌دهد. اگر شرکت بزرگی همچون موزیلا از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می‌کند، این نشان از قدرت و امنیت وردپرس است و این‌که این سیستم دارای چه امکانات فوق العاده ای است.

سایت معروف وردپرسی شرکت موزیلا
سایت معروف وردپرسی شرکت موزیلا

8) اتاق خبر فیس بوک

شرکت فیس بوک که امروزه از آن به‌عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های تکنولوژی یاد می‌شود دارای بخش‌های مختلفی است که بخش خبری فیس بوک، به اتاق خبر آن شهرت دارد و از سیستم وردپرس برای انتشار اخبار مرتبط به شرکت استفاده می‌کند و یک سایت معروف وردپرسی محسوب می‌شود.

سایت معروف وردپرسی اتاق خبر فیس بوک
سایت معروف وردپرسی اتاق خبر فیس بوک

9) پلی استیشن

پلی‌استیشن به‌عنوان یکی از زیر مجموعه‌های شرکت سونی دارای سایت حرفه‌ای و فوق العاده ای است که این سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس اقدام به انتشار اخباری درزمینه بازی‌های انحصاری مخصوص به پلی‌استیشن می‌کند. بدون هیچ شک و تردیدی کمتر کسی در دنیا وجود دارد که با پلی‌استیشن آشنا نبوده و نام این برند خاص و حرفه‌ای را نشنیده باشد. در حوزه سرگرمی بدون شک باید سایت پلی‌استیشن را یک سایت معروف وردپرسی نامید که با این CMS کار می‌کند.

سایت معروف وردپرسی پلی استیشن
سایت معروف وردپرسی پلی استیشن

10) بی بی سی آمریکا

بی بی سی آمریکا نیز برای انتشار اخبار بر روی سایت خود از وردپرس استفاده می‌کنند. استفاده از وردپرس سبب شده تا تیم تحریریه بی بی سی بتوانند با سرعت بیشتری اقدام به انتشار اخبار بر روی سایت معروف وردپرسی خودکرده و با کمترین پیچیدگی این کار را انجام دهد.

سایت معروف وردپرسی بی بی سی آمریکا
سایت معروف وردپرسی بی بی سی آمریکا

11) شرکت باتا

شرکت بتا درزمینه مد و عرضه کفش، کیف و محصولات چرمی فعالیت دارد و به‌عنوان یک شرکت معتبر در جهان از آن یاد می‌شود. این شرکت برای بخش وبلاگ خود از سیستم وردپرس استفاده می‌کند و همین موضوع سبب شده تا با این کار بتواند جدیدترین محصولات تولیدی خود را بر روی سایت معروف وردپرسی خود قرار دهد.

سایت معروف وردپرسی شرکت باتا
سایت معروف وردپرسی شرکت باتا

12) وبلاگ ناسا

بدون شک یکی از بزرگترین وب سایت های جهان که از وردپرس استفاده می‌کند و بزرگ‌ترین سایت معروف وردپرسی در این لیست به‌حساب می‌آید، وبلاگ ناسا است. این مجموعه بزرگ فعال درزمینه هوا و فضا با استفاده از وردپرس در وبلاگ خود اطلاعات مختلفی را قرار داده و سعی می‌کند تا جدیدترین اخبار درزمینه هوا و فضا را بر روی سایت خود آپلود کنند.

سایت معروف وردپرسی وبلاگ ناسا
سایت معروف وردپرسی وبلاگ ناسا

13) سی پنل

یکی از بزرگترین شرکت‌های ارائه‌دهنده کنترل پنل برای سایت سی پنل است. بسیاری از سایت‌های جهان از سی پنل استفاده می‌کنند. سایت سی پنل برای بخش خبری و وبلاگی خود از وردپرس به‌عنوان سیستم مدیریت محتوا بهره برده و از این سیستم برای درج آخرین اخبار محصولات و ویژگی‌های خود استفاده می‌کند. این سایت معروف وردپرسی با این کار سرعت بسیار زیادی به کار تولید محتوا خود داده است.

سایت معروف وردپرسی سی پنل
سایت معروف وردپرسی سی پنل

14) وبلاگ یاهو

شاید شنیدن نام یاهو برای شما در این لیست عجیب باشد اما باید گفت این موتور جستجو مشهور در بخش وبلاگ خود که آخرین اخبار را منتشر می‌کند، از سیستم مدیریت محتوای وردپرس بهره می‌برد و سایت معروف وردپرسی  است. یاهو سعی می‌کند تا با استفاده از این سیستم اخبار را با سرعت بسیار زیادی منتشر کند تا افراد بتوانند به این اخبار دسترسی پیدا کنند. امنیت بالا وردپرس یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که سبب شده تا یاهو به سمت این سیستم برود.

سایت معروف وردپرسی وبلاگ یاهو
سایت معروف وردپرسی وبلاگ یاهو

15) دانلودها

یکی از مهم‌ترین سایت هایی که در کشور ما با وردپرس ساخته‌شده است و سایت معروف وردپرسی ایرانی محسوب می‌شود، سایت دانلودها است. این سایت درزمینه دانلود انواع نرم افزار فعالیت داشته و یکی از سایت‌های برتر ایرانی به‌حساب می‌آید. مطمئناً بیش از هزاران نفر به‌صورت همزمان در این سایت حضورداشته و اقدام به دانلود فایل‌های مختلف می‌کنند که این نشان از قدرت وردپرس در مدیریت تعداد بالای کاربران است.

سایت معروف وردپرسی دانلودها
سایت معروف وردپرسی دانلودها

16) دیجیاتو

دیجیاتو نیز یکی از مشهورترین سایت‌های فارسی در اینترنت است که در آن می‌توانید جدیدترین اخبار حوزه تکنولوژی را مطالعه کنید. این سایت روزانه ترافیک بالایی از کاربران را داشته و بااین‌حال با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس توانسته به خوبی این حجم از کاربران آنلاین را مدیریت کرده و اخبار را در لحظه برای آن‌ها منتشر کند. اگر بخواهیم یک سایت معروف وردپرسی ایرانی را نام ببریم، حتماً باید از دیجیاتو نام برد.

سایت معروف وردپرسی دیجیاتو
سایت معروف وردپرسی دیجیاتو

17) دیجی کالا مگ

فروشگاه دیجی کالا پس از موفقیت خود در زمینه تجارت الکترونیک وارد فضای تولید محتوای اینترنتی شده و بخش دیجی کالا مگ را معرفی کرده است. مطالب منتشرشده در دیجی کالا مگ با استفاده از وردپرس بوده و این سیستم نقش اصلی را در مدیریت دیجی کالا مگ بر عهده دارد. دیجی کالا مگ که یک سایت معروف وردپرسی مشهور است، به بهترین شکل ممکن از این سیستم مدیریت محتوا استفاده می‌کند.

سایت معروف وردپرسی دیجی کالا مگ
سایت معروف وردپرسی دیجی کالا مگ

18) چطور

یکی از مهم‌ترین سایت های فارسی درزمینه یادگیری، پیشرفت و موفقیت سایت چطور است. امروزه این سایت طرفداران بسیار زیادی دارد و افراد در طول روز از این سایت استفاده می‌کنند. وردپرس سیستم مدیریت محتوای اصلی سایت چطور است که تمامی مقالات این سایت بر روی آن آپلود شده و در سایت نمایش داده می‌شود. اگر بخواهیم یک سایت معروف وردپرسی پربازدید را به شما معرفی کنیم، باید از سایت چطور نام ببریم.

سایت معروف وردپرسی چطور
سایت معروف وردپرسی چطور

19) یاس دانلود

یکی دیگر از بزرگترین سایت‌های فارسی درزمینه دانلود بازی، نرم‌افزار و آموزش مطالب حوزه تکنولوژی، سایت یاس دانلود است. این سایت نیز از وردپرس به‌عنوان سیستم مدیریت محتوا استفاده کرده و بخش‌های مختلف این سایت بر روی این سیستم بارگذاری می‌شود. این سایت معروف وردپرسی نشان می‌دهد که وردپرس چه قدری در ارائه فایل‌ها دانلود به‌صورت همزمان برای هزاران کاربر دارد.

سایت معروف وردپرسی یاس دانلود
سایت معروف وردپرسی یاس دانلود

20) یوآست

بسیاری از ادمین ها و اعضای تحریریه سایت‌های مختلف برای بررسی سئو محتوای خود از افزونه مشهور یوآست استفاده می‌کنند. موضوع بسیار مهمی که در رابطه با این افزونه وجود دارد، آن است که سایت یوآست با استفاده از وردپرس ساخته‌شده است و سایت معروف وردپرسی محسوب می‌شود.

سایت معروف وردپرسی یوآست
سایت معروف وردپرسی یوآست

21) وب سایت کتی پری

کتی پری یکی از خوانندگان مشهور آمریکایی بوده که طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا دارد. این خواننده مشهور دارای یک سایت شخصی بوده که روزانه میلیون‌ها نفر از سراسر جهان به آن سرزده و اخبار آلبوم‌ها، ترک‌ها و کنسرت‌های کتی پری را از این سایت به دنبال می‌کنند. وب سایت کتی پری از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می‌کند. سایت معروف وردپرسی کتی پری هرروزه در حال باز شدن توسط میلیون‌ها نفر از سراسر دنیا است.

سایت معروف وردپرسی کتی پری
سایت معروف وردپرسی کتی پری

چگونه یک سایت وردپرسی داشته باشیم؟

برای داشتن یک سایت وردپرسی کافی است تا آموزش طراحی سایت وردپرس را دنبال کنید تا قدم‌به‌قدم یک سایت وردپرسی حرفه‌ای را پیاده‌سازی کنید.

حرف آخر

در این مطلب شما را با برترین سایت‌هایی که با استفاده از وردپرس ساخته‌شده‌اند و از این سیستم مدیریت محتوا استفاده می‌کنند آشنا کردیم. این مطلب و نمونه‌های معرفی‌شده نشان می‌دهند که سیستم مدیریت محتوای وردپرس چقدر قدرتمند بوده و می‌توان از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کرد. شما می‌توانید به‌راحتی یک سایت معروف وردپرسی با این سیستم مدیریت محتوا به وجود بیاورید و به نحو احسن از آن استفاده کنید.

همچنین می‌توانید سفارش طراحی سایت وردپرس خود را به سایت ما بسپارید. برای سفارش طراحی سایت ، لینک زیر را کلیک کنید.

اما حال نوبت شماست. سایت‌های وردپرسی معروفی را که می‌شناسید، در قسمت نظرات به ما معرفی کنید.

سجاد حسین زاده

سجاد حسین زاده

سجاد حسین زاده هستم متولد کرج، در مقطع کارشناسی، در رشته علوم کامپیوتر فارغ‌التحصیل شده‌ام. بنده از سال ۹۴ سابقه حضور در حوزه وب را دارم. و روزبه‌روز در حال رشد و ارتقای خودم تو این زمینه هستم. از علایقم که بخوام به گم: خب واضحه که عاشق کدنویسی و ورزش هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید از این مقاله‌ها هم خوشتان بیاید

ساخت رزومه حرفه‌ای برای یک طراح سایت حرفه ای + نمونه رزومه
مقالات

20 نکته ساخت رزومه حرفه‌ای برای یک طراح سایت + نمونه رزومه

یک طراح حرفه‌ای سایت باید مهارت‌های مهم را فراگرفته و آن‌ها را ارتقا بخشد. در این مطلب بابیان نکاتی شمارا با ساخت رزومه حرفه‌ای همان چیزی که شرکت‌ها می‌خواهند آشنا خواهیم کرد.

چگونه سایت وردپرسی ایمنی داشته باشیم
مقالات

چگونه سایت وردپرسی ایمنی داشته باشیم ۲۵ ترفند امنیت وردپرس

برای افزایش امنیت وردپرس روش‌های مختلفی وجود دارد در این مطلب به ۲۵ ترفند مهم برای امنیت وردپرس اشاره می‌کنیم. و توضیحاتی را در رابطه با هر یک از این روش‌ها به شما ارائه می‌دهیم.