در facebook به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در reddit به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در email به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید
شما اینجا هستید: خانه » مقالات » وب سایت » وردپرس یا طراحی سایت اختصاصی ! کدام برای کسب‌وکار مناسب است؟
وردپرس یا طراحی سایت اختصاصی ؟ اغلب کسب‌وکارها با این سؤال روبه‌رو هستند. اما کدام بهتر است؟ در این مقاله به خوبی به این موضوع خواهیم پرداخت.
وردپرس یا وب‌سایت اختصاصی! کدام می‌تواند برای کسب‌وکار شما مناسب باشد؟
target

هدف از این مقاله

مقایسه وردپرس با
طراحی سایت اختصاصی

schedule time زمان icon

تاریخ به‌روزرسانی

1399-09-10

level icon سطح level-up

سطح مقاله

آسان

circle-time-icon-4

زمان تقریبی مطالعه

6 دقیقه

وردپرس یا طراحی سایت اختصاصی ؟

یکی از سؤالاتی که همواره مدیران کسب‌وکار قبل از اینکه به دنیای تجارت الکترونیک واردشده و سایت کسب‌وکار خود را طراحی کنند، مطرح می‌کنند این است که بهتر است تا طراحی سایت را به‌صورت اختصاصی انجام داده و یا از سیستم مدیریت محتوایی نظیر وردپرس استفاده کنیم.

برای پاسخ به این سؤال که از بین وردپرس یا طراحی سایت اختصاصی کدام گزینه بهتری است پاسخ دهیم، لازم است تا ویژگی‌های این دو را بررسی کنیم تا بتوانیم درنهایت به جواب نهایی برسیم. با ما همراه باشید تا به این سؤال بسیار مهم و کلیدی پاسخ دهید که برای یک کسب‌وکار بین وردپرس یا طراحی سایت اختصاصی کدام گزینه بهتری است.

ویژگی‌های سیستم مدیریت محتوای وردپرس

به روز رسانی هایی با سرعت موشک برای وردپرس

سیستم مدیریت محتوای وردپرس یکی از مشهورترین CMS ها در سراسر جهان است. وردپرس از زمان تأسیس تا به امروز راه طولانی را طی کرده است و لحظه‌به‌لحظه در حال بهتر شدن است. برای افرادی که قصد دارند تا سایت خود را بسیار سریع آماده کرده و فعالیت خود را در فضای تجارت الکترونیک آغاز کنند، سیستم مدیریت محتوا وردپرس گزینه بسیار خوبی به‌حساب می‌آید.

به روز رسانی مداوم وردپرس ( وردپرس یا طراحی سایت اختصاصی )
به روز رسانی مداوم وردپرس ( وردپرس یا طراحی سایت اختصاصی )

هزینه بسیار پایین

در وهله اول این سیستم بسیار ساده بوده و هزینه ایجاد سایت بر روی این سیستم مدیریت محتوا به طرز چشمگیری پایین است. از سوی دیگر شاهد ایجاد امکانات مختلفی برای وردپرس هستیم و همین موضوع باعث شده تا افرادی که دوست دارند تا یک سایت را با سرعت‌بالا و هزینه کمی برای کسب‌وکار خود به وجود آورند و نمی‌خواهند که وقت زیادی را صرف این کار کند، از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می‌کنند.

مناسب برای کسب‌وکار در حال تأسیس

باید به این موضوع اشاره کرد که برای کسانی که قصد دارند تا مدیریت سایت را خودشان بر عهده بگیرند، بین وردپرس یا طراحی سایت اختصاصی بهتر است به سراغ وردپرس بروند، زیرا مدیریت آن بسیار آسان است.

اگر در ابتدای فعالیت در حوزه تجارت الکترونیک هستید و می‌خواهید به‌سرعت کار خود را در این حوزه آغاز کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که در گام‌های ابتدایی خود به سراغ وردپرس رفته و از آن استفاده کنید.

امنیت بالا

وردپرس به نسبت گذشته پیشرفت‌های فوق‌العاده کرده است. امنیت آن روزبه‌روز در حال افزایش بوده، افزونه‌ها و قالب‌های بسیار زیادی برای آن ساخته‌شده و پیشرفت‌های چشمگیری درزمینه کارایی و عملکرد آن رخ‌داده است، اما نمی‌توان از این موضوع چشم‌پوشی کرد که وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا آماده به شمار می‌رود و همین موضوع می‌تواند محدودیت‌های مختلفی را برایتان به وجود آورد.

امنیت بالا وردپرس ( وردپرس یا طراحی سایت اختصاصی )
امنیت بالا وردپرس ( وردپرس یا طراحی سایت اختصاصی )

اگر قصد دارید تا سفارش طراحی سایت وردپرس خود را به ما بسپارید، کافی است تا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

ویژگی‌های سایت اختصاصی

نبود هیچ‌گونه محدودیت

امروزه با رشد برنامه‌نویسی و ایجاد زبان‌های مختلف به جرئت می‌توان گفت که دیگر کمتر محدودیتی درزمینه برنامه‌نویسی وجود ندارد که نتوان آن را از بین برد و کمتر ویژگی است که نتوان به آن دسترسی پیدا کرد. رشد حوزه‌های مختلف کامپیوتر و برنامه‌نویسی کمک کرده تا امروزه افراد بتوانند از طریق کامپیوتر حجم گسترده‌ای از فعالیت‌های خود را انجام داده و بسیاری از فرآیندها به‌صورت اتوماتیک انجام شود.

شما می‌توانید فرآیند طراحی و توسعه سایت خود را به‌صورت اختصاصی پیگیری کرده و فرایند طراحی سایت خود را به برنامه نویسان حرفه‌ای بسپارید. این کار باعث می‌شود تا شما بتوانید هر امکان و ویژگی که مدنظر دارید را به سایت خود اضافه کنید و درواقع از محدودیت‌هایی که سیستم‌های مدیریت محتوا برای شما به وجود می‌آورند را نخواهید داشت.

هزینه بیشتر از وردپرس

البته این موضوع لازم به ذکر است که اگر شما فرآیند طراحی و توسعه سایت خود را به برنامه نویسان حرفه‌ای نسپارید، ممکن است سایت شما با مشکلات مختلفی مواجه شود و حتی خروجی نهایی از سایت‌های ایجادشده با سیستم‌های مدیریت محتوای مرسوم نظیر وردپرس نیز ضعیف‌تر شود، اما اگر تیم برنامه‌نویسی شما بسیار حرفه‌ای و متخصص باشد، نتیجه نهایی به طرز چشمگیری فوق‌العاده خواهد بود. البته باید هزینه طراحی سایت اختصاصی را نیز در نظر گرفت، زیرا ایجاد یک سایت به‌صورت اختصاصی فرآیند پرهزینه و زمان‌بر به‌حساب می‌آید.

سایت اختصاصی مخصوص کسب‌وکارهایی که به نقطه امنی رسیده‌اند

اکثراً طراحی سایت اختصاصی را می‌توان به کسب‌وکارهایی پیشنهاد داد که ازنظر فعالیت در تجارت الکترونیک به نقطه قابل قبولی رسیده‌اند و وقت آن است تا گام جدیدی را در این زمینه بردارند. اگر کسب‌وکار شما در مرحله ابتدایی است، بهتر است به سراغ CMS های مرسوم نظیر وردپرس بروید و از آن‌ها برای طراحی سایت خود استفاده کنید.

همان‌طور که گفته شد مهم‌ترین امکانی که طراحی سایت اختصاصی در اختیار شما قرار می‌دهد، عدم محدودیت در اضافه کردن امکانات و ویژگی‌های مختلف به سایت است. ممکن است شما نیاز به امکان و ویژگی داشته باشید که تابه‌حال در فضای اینترنت و طراحی سایت نمونه آن وجود نداشته است. برای افزودن این امکان و ویژگی لازم است تا فرآیند آن به‌صورت اختصاصی صورت گیرد.

کسب‌وکارهایی که به نقطه امنی رسیده‌اند ( وردپرس یا طراحی سایت اختصاصی )
کسب‌وکارهایی که به نقطه امنی رسیده‌اند ( وردپرس یا طراحی سایت اختصاصی )

بهترین تیم وردپرس یا طراحی سایت اختصاصی در ایران

فارغ از اینکه قصد دارید تا طراحی سایت خود را به‌صورت وردپرس یا طراحی سایت اختصاصی انجام دهید، لازم است تا این فرایند را یک تیم متخصص و حرفه‌ای بسازید. ما مفتخریم که با داشتن یک تیم متخصص و حرفه‌ای درزمینه طراحی سایت، توانسته‌ایم با کسب‌وکارهای بزرگ همکاری داشته و سایت‌های حرفه‌ای را به‌صورت اختصاصی و وردپرس به وجود آوریم. اگر شما علاقه مند هستید تا یک سایت برای کسب‌وکار خود ایجاد کنید، می‌توانید با ما تماس گرفته و فرآیند ثبت سفارش خود را انجام دهید.

برنامه نویسان و طراحان سایت تیم ما به شما این اطمینان را می‌دهند که می‌توانید هر ایده‌ای را که برای سایت خود در نظر دارید، با کمک ما عملی کرده و یک سایت حرفه‌ای، فوق‌العاده و خاص را برای کسب‌وکار خود ایجاد کنید. همچنین شما عزیزان برای مشاوره بیشتر در رابطه با وردپرس یا طراحی سایت اختصاصی می توانید سوالات و نقطه نظرات خودتان را درقسمت کامنت های همین پست از ما بپرسید و یا می توانید با ما در تماس باشید.

سجاد حسین زاده

سجاد حسین زاده

سجاد حسین زاده هستم متولد کرج، در مقطع کارشناسی، در رشته علوم کامپیوتر فارغ‌التحصیل شده‌ام. بنده از سال ۹۴ سابقه حضور در حوزه وب را دارم. و روزبه‌روز در حال رشد و ارتقای خودم تو این زمینه هستم. از علایقم که بخوام به گم: خب واضحه که عاشق کدنویسی و ورزش هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید از این مقاله‌ها هم خوشتان بیاید

ساخت رزومه حرفه‌ای برای یک طراح سایت حرفه ای + نمونه رزومه
مقالات

20 نکته ساخت رزومه حرفه‌ای برای یک طراح سایت + نمونه رزومه

یک طراح حرفه‌ای سایت باید مهارت‌های مهم را فراگرفته و آن‌ها را ارتقا بخشد. در این مطلب بابیان نکاتی شمارا با ساخت رزومه حرفه‌ای همان چیزی که شرکت‌ها می‌خواهند آشنا خواهیم کرد.

چگونه سایت وردپرسی ایمنی داشته باشیم
مقالات

چگونه سایت وردپرسی ایمنی داشته باشیم ۲۵ ترفند امنیت وردپرس

برای افزایش امنیت وردپرس روش‌های مختلفی وجود دارد در این مطلب به ۲۵ ترفند مهم برای امنیت وردپرس اشاره می‌کنیم. و توضیحاتی را در رابطه با هر یک از این روش‌ها به شما ارائه می‌دهیم.